Ogłoszenia Parafialne

Treści ogłoszeń parafialnych informujących o najważniejszych wydarzeniach kolejnego tygodnia. 

 

14.VIII XX NIEDZIELA ZWYKŁA
 1. Dzisiaj po sumie odpustowej zapraszamy na placu przy kościele, na piknik parafialny ze słodkim  poczęstunkiem i atrakcjami dla dzieci i dorosłych.
 2. W poniedziałek (15.VIII) przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym. Podczas wszystkich Mszy św. nastąpi obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów przyniesionych do kościoła.
 3. W tym tygodniu wspominamy: w środę – św. Jacka, w sobotę – św. Bernarda.
 4. Nabożeństwa do św. JP II we wtorek (16.VIII) przed Mszą o godz. 8.30 i 18.00. Modlić się będziemy za rodziny i w sprawach rodzin.
 5. W piątek (19.VIII) o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa. Zaśpiewamy Godzinki ku czci św. Józefa. Niech ta modlitwa zmobilizuje zwłaszcza mężczyzn.
 6. Nasza Parafia, organizuje w środę (24.VIII) wyjazd pielgrzymkowo-turystyczny. Trasa pielgrzymki to: Puck, sanktuarium Matki Boskiej Swarzewskiej Królowej Morza w Swarzewie i Gdynia między innymi z rejsem statkiem po porcie gdyńskim i obejrzeniem Akwarium Morskiego. Koszt pielgrzymki 150 zł. Zapisy w biurze parafialnym. Minimalna ilość uczestników to 40 osób.
 7. W minionym tygodniu zebraliśmy na wymianę okien na wieży 1400 zł. Niech Bóg wynagrodzi okazane dobro.
 8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła:
  - śp. Helena Mieszkalska, l.74.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…