Ogłoszenia Parafialne

Treści ogłoszeń parafialnych informujących o najważniejszych wydarzeniach kolejnego tygodnia. 

 

24 IX 2023 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
 
 1. W poniedziałek 25 IX siostry Karmelitanki zapraszają na nabożeństwo i Mszę św. ku czci Dzieciątka Jezus o godz. 19:00.
 2. We wtorek 26 IX podczas Mszy św. o godz. 18:00 ks. bp Józef Szamocki udzieli naszej młodzieży Sak. Bierzmowania. Zapewnijmy młodzieży naszą modlitwę.
 3. W tym tygodniu przypada w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w ptiątek święto śśw. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę wspomnienie Św. Hieronima, w niedzielę 1 X wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, patronki sióstr karmelitanek.
 4. W sobotę 30 IX dzień skupienia dla Żywego Różańca. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 8:30, następnie różaniec, konferencja i wspólna agapa. Zapraszamy wszystkie Róże i wszystkich chętnych. Skupienie poprowadzi ks. prof. Tomasz Dutkiewicz.
 5. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dla dorosłych, codziennie po Mszy o godz. 8:30 i 18:00, a w niedzielę o 16:00. Dzieci zapraszamy od 2 X w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17:00. Wspólnoty, które chcą poprowadzić rozważania różańcowe i modlitwę, prosimy o zgłaszanie się do księży. Wystawienie Najświętszego Sakramentu podczas różańca.
 6. W ubiegłym tygodniu wpłynęło na termomodernizację 1100 zł., na działalność Fundacji Orla Straż 13424,5, za co fundacja prosi, aby przekazać podziękowanie
  parafianom. Niech Bóg wynagrodzi każde okazane dobro.
 7. W piątek 29 IX po Mszy wiecz. zapraszamy parafian do sprzątania kościoła.
 8. W sobotę, 14 X parafia organizuje wyjazd rekreacyjny do Aquaparku w Redzie. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką osoby dorosłej. Koszt to 190 zł. Zapisy w biurze parafialnym.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Oprócz tygodnika Niedziela można nabyć Magazyn Niedzieli z bardzo ciekawymi artykułami.
 10. Informacje dotyczące Toruńskiej Szkoły Biblijnej znajdują się na plakacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń.