Ogłoszenia Parafialne

Treści ogłoszeń parafialnych informujących o najważniejszych wydarzeniach kolejnego tygodnia. 

 

4.IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
 1. Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wszystkim parafianom i gościom głębokich duchowych przeżyć, autentycznej i nieprzemijającej radości ze spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym. Niech Chrystus umacnia wiarę, wspiera w trudach codziennego życia i prowadzi drogami zbawienia
 2. Nowenna do Bożego Miłosierdzia dzisiaj i w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 16:00, w ciągu tygodnia o godz. 8.30 i 18.00. Dzisiaj oraz w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie Mszy Świętej w dolnym kościele o godz. 11.30 i 13.00.
 3. Spotkanie Żywego Różańca w środę o 17.00, w czwartek o 17.00 Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Rodziny Serca Jezusowego.
 4. W piątek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
 5. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. W piątek o godz. 18.00 Msza św. za zm. polecanych w wypominkach.
 7. W przyszłą niedzielę Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny o godz. 10.00. Kolekta w tym dniu jak w każdą druga niedzielę mc. będzie przeznaczona na cele gospodarcze.
 8. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W tym dniu zbiórka do puszek na cele dobroczynne.
 9. Serdeczne podziękowanie księżom wikariuszom i s. Klemencji i panom za przygotowanie Grobu Pańskiego i dekoracji świątecznej oraz dla wszystkich,  którzy włączyli się w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego, panu Wiesławowi za uporządkowanie terenu przykościelnego oraz za ofiarowanie przez Kościół Domowy kadzidła i tronu pod monstrancję przez Róże Różańcowe. Dziękujemy za przeprowadzenie jałmużny wielkopostnej.
 10. W minionym tygodniu zebraliśmy na okna i dokumentację – 2750 zł, na kwiaty do Grobu – 1527.09 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Niech Pan Bóg wynagrodzi okazane dobro.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
  - śp. Henryk Sardecki l.80,
  - śp. Helena Ciechanowska l.93.
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…