Ogłoszenia Parafialne

Treści ogłoszeń parafialnych informujących o najważniejszych wydarzeniach kolejnego tygodnia. 

 

13.VI XI NIEDZIELA ZWYKŁA
 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, w niedziele o godz. 16.00, w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 8.30 i 17.45. Wyjątkiem jest dzisiejsza niedziela. Nabożeństwo odbędzie się wraz z procesją Fatimską po Mszy wieczornej.
 2. Dziękujemy wszystkim parafianom za udział w oktawie Bożego Ciała, zwłaszcza tym, którzy czynnie się w nią włączyli przez niesienie sztandarów, feretronów, służbie liturgicznej i dzieciom sypiącym kwiaty.
 3. W środę (16.VI) zapraszamy na nabożeństwo do JP II, przed relikwiami, po Mszy Św. o godz. 8.30 i 17.30 wraz z nabożeństwem czerwcowym. Modlić się będziemy za rodziny.
 4. Również w środę na wieczornej Mszy Świętej gościć będziemy kapłanów diecezji, którzy wraz z ks. Łukaszem będą dziękować Bogu za 9 lat służby kapłańskiej. Po Mszy Św. pomodlimy się litanią do Chrystusa Kapłana i Żertwy.
 5. W sobotę (19.VI) o godz. 17.30 zapraszamy na Godzinki do św. Józefa, a po Mszy Św. na spotkanie Bractwa. Zapraszamy wszystkich mężczyzn. Pamiętajmy o możliwości otrzymania odpustu.
 6. W niedzielę (20.VI) po Mszy Św. o godz. 13.00 zapraszamy na krótką inscenizację pt. Pan zawsze zwycięża, przygotowaną przez panie podczas zajęć Centrum Aktywności Lokalnej. Kierując się własnym dobrem i szacunkiem dla pracy aktorów, skorzystajmy z zaproszenia.
 7. W minionym tygodniu zebraliśmy na okna i dokumentację 2470 zł oraz na wypoczynek dzieci 3316,36 zł. Niech Bóg wynagrodzi okazane dobro.
 8. Zapraszamy na pielgrzymkę Żywego Różańca w sobotę (3.VII) do Chełmna. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt 10 zł.
 9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Toruńskiej organizuje trzydniową XI Pieszą Pielgrzymkę Śladami Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki do Włocławka. W tym roku pielgrzymowania będą nam przyświecać słowa „Całe nasze życie tyle jest warte, ile jest w nim miłości” wypowiedziane przez kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pielgrzymi wyruszą 25 czerwca około godz. 11.00 z Górska, spod krzyża upamiętniającego miejsca porwania księdza Jerzego, a swoje wędrowanie zakończą Mszą Świętą w Kościele pw. Matki Boskiej Fatimskiej we Włocławku. Bliższe informacje znajdują się na plakacie wywieszonym na tablicy ogłoszeń.
 10. Otrzymaliśmy informacje od biura N-Adventures o zorganizowanym obozie młodzieżowym nad morzem, w Kątach Rybackich. Zainteresowani mogą zapoznać się z informacją umieszczoną na tablicy ogłoszeń.
 11. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Łukasz Majewski z Torunia i Paulina Piechota z Węgra.
 12. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
  – śp. Jadwiga Raczkowska l.85,
  – śp. Ryszard Kędzior l.71.
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…